Виктория Пилзен – ЦСКА-София 2 : 0

ЦСКА не вкара гол в трети пореден мач и се раздели с мечтите си за титлата

Отборът на ЦСКА София загуби с 0:2 като гост на Виктория (Пилзен) в първи мач от плейофния кръг на Лига на конференциите. Домакините притиснаха „червените“ още от самото начало на срещата, а Бусато отрази удар на Сулич още във 2-ата минута. В 11-ата минута Виктория поведе след гол на Милан Хавел. Резник получи пас и излезе сам срещу Бусато, като останаха съмнения за засада. Ударът му бе отбит от вратаря на ЦСКА София, но при добавката Хавел отбеляза на празна врата. До края на полувремето последваха още няколко опасни удари на чехите. В 72-ата минута Резник преодоля Мазику и намери Буча в наказателното поле. Той шутира, Бусато отново спаси, но притичалия Джон Мускера направи 2:0. Шест минути по-късно удар на Мускера срещна напречната греда.